spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Apartmány Tále

Viac info, foto, cenník a nezáväzná registrácia tu: 
https://www.mnyman.eu/vas-druhy-domov/?promo=20103623


Váš druhý domov

Realitná kancelária Brezno reality, s.r.o. Vám ponúka na predaj 90. apartmánov v lokalite Tále - Nízke Tatry - južná strana. Apartmány sa nachádzajú v tesnej blízkosti Hotela Partizán, iba 7 km od nástupnej stanice Chopok juh. Budete ho môcť využívať kedykoľvek so svojou rodinou, či priateľmi, alebo ho môžete vyťažovať ako investičný apartmán. Profesionálna agentúra, ktorá sa bude starať o jeho prenájom má s týmto druhom podnikania dlhoročné skúsenosti a Vašu investíciu môže zhodnotiť až o 8% ročne. Takýmto spôsobom vlastníte nehnuteľnosť, ktorá zvyšuje svoju hodnotu a navyše Vám vytvára ďalší príjem.

V srdci Nízkých Tatier

Projekt je symbolom oddychu a vyššieho štandardu pre ľudí, ktorí ocenia čaro prírody. Nachádza sa doslova zasadený do prírody v srdci Nízkych Tatier, ktoré neustále ponúkajú obrovské množstvo príležitostí na šport, relax a zábavu. Architekt do projektu priniesol unikátnu kombináciu úzkeho spojenia bývania s prírodou, ktorú ocení každý majiteľ apartmánu. Vyberte si Váš apartmán z jedného, z ôsmych apartmánových domov. Ich poloha je jedinečná. Apartmány sú situované tak, že väčšinu dňa budú plné slnka. Zároveň Vám dajú nádherný výhľad na končiare Nízkych Tatier a okolité husté ihličnaté lesy. Apartmánové domy v projekte majú názvy podľa lúčnych kvetov, ktoré sú typické pre túto horehronskú lokalitu. Kvety budú tvoriť aj okolie areálu. Zároveň budú nasadené na zelené strechy domov, ktoré dokonalo zapadnú do okolia. Takto Váš druhý domov bude doslova na lúke posiatej kvetmi.

Aktivity v areály apartmánových domov

V jednom z apartmánových domov pripravujeme pre návštevníkov kaviareň, ktorá bude miestom pre poskytovanie raňajok formou švédskych stolov, či večerného posedenia s priateľmi.

Súčasťou areálu je vonkajšie wellness. To v zime poskytne jedinečný zážitok po celodennej lyžovačke a naopak v lete spríjemní večer s pohárikom šampanského.

Pod väčšinou apartmánových domov je vybodované jednotné podzemné parkovisko z viac ako stovkou parkovacích miest. Takto dokážete aj v extrémnej zime, ktorú táto lokalita ponúka, prostredníctvom výťahov bezpečne stúpiť do svojho apartmánu a to doslova suchou nohou.

Wellness oddychová zóna, ktorej súčasťou sú

  • 2 drevené sauny - väčšia pre 7 osôb a menšia pre 4 osoby,
  • 2 drevené ochladzovacie kade – spolu pre 4 osoby
  • 2 vírivky – spolu pre 14 osôb
  • 1 sudová sprcha

Kaviareň s malým občerstvením prepojená so spoločenskou miestnosťou, kapacita cca 50 ľudí. 

Malý obchod s potravinami. 

Detské ihrisko z prírodných materiálov.

Univerzálna hracia plocha s pružným bez údržbovým povrchom na športové aktivity futbal, volejbal, basketbal, bedminton, atď.