Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Kasárne - Brezno

Viac info, foto, cenník tu:
https://www.kasarnebrezno.sk/


Váš druhý domov

Realitná kancelária Brezno reality, s.r.o. ako predajné miesto developerského projektu Kasárne Brezno Vám ponúka na predaj byty v bytových domoch, ktoré ponúkajú útulné mestské bývanie priamo v srdci Brezna, v lukratívnej lokalite s plnou občianskou vybavenosťou. 

 

Kasárne Brezno - bytový dom E,F

V júli 2021 sme začali s výstavbou 2 bytových domov, v ktorých nájdete 72 bytov. Bytové domy majú 6 nadzemných podlaží, na každom podlaží sa nachádza 6 bytov – 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové varianty. Plánované ukončenie výstavby domov E a F je v novembri 2022. Byty budú odovzdané novým majiteľom so štandardným zariadením – podlahy, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, zárubne, dlažba v kúpeľni a WC, sanita v kúpeľni a WC. Novým majiteľom poskytujeme kompletný hypotekárny servis a poradenstvo pri financovaní bytu.

 

Rezidencia GEMINI I

Rezidencia Gemini I je miestom, ktoré si na prvý pohľad zamilujete. Premyslená architektúra, útulné dispozície bytov, súkromný zelený areál s ihriskom a workout zónou. Ideálne bývanie v srdci Brezna. 

Vyberte si podľa Vašich potrieb – od 1-izbových bytov s predzáhradkou, po 4-izbové byty s rozľahlými strešnými terasami. Gemini I disponuje vlastným oploteným areálom so záhradou, ihriskom, workoutom a oddychovou zónou. Samozrejmosťou je vybavenie dostatkom vonkajších parkovacích státí. Originálne riešenia interiérov, špičkové stavebné materiály a najvyšší energetický štandard vrátane fotovoltaickej elektrárne.

Štandard v cene bytu zahŕňa podlahy v miestnostiach, dlažbu, obklady a sanitu, interiérové a bezpečnostné vstupné dvere, zásuvky a prípravu na inštaláciu kuchynskej linky.

Projekt rezidencie Gemini I – Kasárne Brezno je nastavený vo viacerých bankách, vďaka čomu je pre klientov jednoduchšie získať na kúpu hypotekárne krytie. Naši predajcovia Vám ochotne pomôžu v procese získania úveru na financovanie Vášho bývania.

 

Prezentácia projektu

Zaujal Vás náš projekt? Potrebujete viac informácií o bytoch, hypotekárne poradenstvo alebo si chcete rezervovať Vaše nové bývanie?

Napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky a dohodnite si individuálnu prezentáciu projektu.

PREDAJNÉ MIESTO

Brezno Reality s.r.o.
Rázusova 12
977 01 Brezno

Monika Surová
0905 604 226

Kristína Maruškinová
0918 821 700


Breznoreality   Kasárne Brezno   FinGo