Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Spoločnosť Brezno reality s.r.o je realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností špeciálne v okrese Brezno s celoplošnou inzerciou. Filozofia našej realitnej kancelárie spočíva v kvalitných službách. Reality sú o službách a služby sú o ľuďoch.  Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa dokáže rýchlo prispôsobiť aktuálnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami. Spoločnosť Brezno reality je v prvom rade jeden tím s ľudskými hodnotami na pravom mieste s pozitívnym vzťahom, otvorenosťou a uvoľnenou atmosférou.

Naše recenzie nájdete na Facebook profile - BreznoReality - nehnuteľnosti Brezno.


Ku každému klientovi pristupujeme zodpovedne a individuálne, so snahou vyhovieť Vašim potrebám.

Sme členmi Realitnej únie Slovenskej republiky a pravidelne sa vzdelávame prostredníctvom Slovenskej realitnej akadémie. 

Špecializujeme sa na región Horehronia - okres Brezno - poznáme si svoj región a ceny nehnuteľností, za ktoré je možné ich predať, kúpiť alebo prenajať.

  • Nemáme duplicitné ponuky
  • Inzerujeme iba aktuálne nehnuteľnosti
  • Inzerujeme so súhlasom majiteľa nehnuteľnosti
  • Uvádzame skutočnú predajnú cenu vrátane provízie

Brezno reality s.r.o,
sídlo: 
Potočná 2827/1A, 97703 Brezno 
kancelária: Rázusova 12, 977 01 Brezno

IČO: 50865838
DIČ: 2120511360

info@breznoreality.sk

0918 821 700
0905 604 226