spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Pozemok s hospodárskou budovou - Horehronie

Ulica: Sama Chalupku
Obec: Polomka
Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
49 000 €

Popis nehnuteľnosti

breznoreality.sk ponúka na predaj pozemok so zachovalou hospodárskou budovou v Horehronskej dedinke Polomka, okres Brezno. Obec leží v údolí rieky Hron, zo severnej ohraničená hrebeňom Nízkych Tatier a z juhu Muránskou planinou. Pozemok je situovaný v zastavanom území obce, mimo hlavnej cesty, s asfaltovou prístupovou cestou vo vlastníctve obce. Pozemok je slnečný, s mierne svahovitým terénom, oplotený, s výhľadom na lyžiatrske stredisko Polomka - Bučnik a na novopostavenú vyhliadkovú vežu, využiteľný pre stavbu rodinného domčeku alebo rekreačnej chalupy. Je tu takisto možnosť zrenovovať hospodársku budovu, ktorá je zachovalá, so škridľovou strechou, dispozične pozostáva z dvoch miestností, drevárne (humna). Inžinierske siete sú v dosahu. Na pozemku je stará vinica. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, priamo v obci je technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka - Bučnik, 20 km od obce je obľúbené stredisko Ski Telgárt a Chopok Juh/sever 45 min. V blízkosti sú bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžovania, bežeckého lyžovania, požičovňa e-bikov (Šumiac - Kráľova Hoľa), výletov po okolí (vyhliadková veža - Polomka, cyklodreziny, Vydrovo, skanzen, Dobročský prales - Čierny Balog, Horehronský expres, Chmarošský viadukt, splav Hrona a mnohé iné nájdete na horehronie.sk)

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poradcu v oblasti financovania kúpy (rôzne možnosti financovania kúpy pozemku a výstavby) - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1022 m2
Plocha pozemku:
1022 m2
Inžinierske siete:
blízko

Pozrieť na mape

Maklér

Kristína Maruškinová

Kristína Maruškinová

maklér

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti