spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Hala so žeriavmi, pozemkom a budova administratívy na predaj - Brezno

Ulica: Mostárenská
Obec: Brezno
Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Sklady a haly
Iné:
Cena na vyžiadanie

Popis nehnuteľnosti

Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Brezno – areál Mostárne., Bansko-Bystrický kraj. Situovaná je na pozemku o výmere 1375 m2, plocha haly je približne 336 m2 a úžitková plocha administratívnej budovy je 35 m2. Hala je postavená na oceľových nosníkoch s obvodovým múrom vo výške 2,5 m, je tu posúvateľná vstupná brána a žeriav s nosnosťou 3,2 t. Budova administratívy bola postavená firmou na kľúč, má dve podlažia, prvé pozostáva zo vstupnej chodby, dámskej a pánskej toalety, kuchynky, menšej miestnosti a archívu, na poschodí sú kancelárie - kúrenie tu zabezpečujú osadené el. konvektory, ohrev teplej vody. Budova sa predáva s kanceláskym zariadením. Na pozemku je ďalší žeriav s nosnosťou 5 t. Majiteľ má k dispozícii projekt pre stavebné povolenie ďalšej haly o rozmere 20x18m. Stavby sú napojené na el. energiu, vodu a kanalizáciu. Budúci majiteľ nadobúda pri kúpe aj podiely na prístupových cestách celkovo o výmere 4126 m2. Objekt je vhodný na výrobu, skladové priestory. Ku objektu vedie dobré dopravné napojenie z cesty I/66, obchvatom ku kruhovémo objazdu s cestou II/529 pri Baldovskom moste - pre osobné, alej nákladné/kamiónové vozidlá. K dispozícii je vlastné parkovanie. Viac informácií Vám poskytneme telefonicky alebo osobne pri obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo, úvery pre podnikateľov - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú, aktuálnu ponuku.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
1375 m2
Úžitková plocha:
360 m2
Parkovanie:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Materiál:
Zmiešané

Pozrieť na mape

Maklér

Kristína Maruškinová

Kristína Maruškinová

maklér

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti