Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rekreačný pozemok pri Tajchu - Nízke Tatry - Horná Lehota

Ulica: Hnusné
Obec: Horná Lehota
Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
Iné:
75 000 €

Popis nehnuteľnosti

breznoreality.sk Vám ponúka stavebný pozemok o výmere 814 m2 v obci Horná Lehota, ktorý leží v atraktívnom prostredí južného úpätia Nízkych Tatier. Do katastra obce patria i známe turistické centrá Krpáčovo, Tále, Trangoška, Srdiečko, Kosodrevina a vrcholom Chopka vybudované prepojenie so strediskom Jasná na severnej strane pohoria. Pozemok je situovaný v pokojnej podhorskej oblasti v blízkosti Tajchu, obklopený lesom a prírodou, dostupný prevažne po asfaltovej obecnej prístupovej ceste (zvyšná časť lesná vyjazdená cesta schodná osobným autom), v blízkosti sa nachádzajú už dve chaty. Územný plán obce schvaľuje výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti (projekt k dispozícii). Inžinierske siete sú na pozemku - el. prípojka, voda - napojenie už z existujúcej studne, odpad - je potrebné vybudovať žumpu. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Celá oblasť je popretkávaná sieťou turistických chodníkov, ktoré spájajú najmä podhorské oblasti s turistickými lokalitami a hlavným hrebeňom. V okolí sú bohaté možnosti letného i zimného vyžitia (horehronie.sk) Prístup do obce zabezpečuje cesta III/2374, ktorá odbočuje v Podbrezovej z cesty I/66 (Banská Bystrica – Brezno). Okresné mesto je vzdialené 13 km východným smerom. Mesto Brezno má výbornú, kompletnú občiansku vybavenosť. 

 

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
814 m2
Plocha pozemku:
814 m2
Inžinierske siete:
áno
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Kristína Maruškinová

Kristína Maruškinová

maklér

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti