Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rekreačný pozemok pri Tajchu - Nízke Tatry - Horná Lehota

Ulica: Hnusné
Obec: Horná Lehota
Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
Iné:
75 000 €

Popis nehnuteľnosti

breznoreality.sk Vám ponúka stavebný pozemok o výmere 814 m2 v obci Horná Lehota, ktorý leží v atraktívnom prostredí južného úpätia Nízkych Tatier. Do katastra obce patria i známe turistické oblasti Krpáčovo, Tále, Trangoška, Srdiečko, Kosodrevina a vrcholom Chopka vybudované prepojenie so strediskom Jasná na severnej strane pohoria. Pozemok je situovaný v pokojnej podhorskej oblasti v blízkosti Tajchu (polosamota, len dve chalupy v blízkosti), mimo hlavnej cesty, obklopený lesom a prírodou, dostupný prevažne po asfaltovej obecnej prístupovej ceste (zvyšná časť lesná vyjazdená cesta schodná osobným autom), v blízkosti sa nachádzajú už dve chaty. Územný plán obce schvaľuje výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti (projekt k dispozícii). Inžinierske siete sú na pozemku - el. prípojka, voda - napojenie už z existujúcej studne, odpad - je potrebné vybudovať žumpu. Výhodou je taktiež možnosť pripojenia internetu prostredníctvom satelitného príjmu. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Celá oblasť je popretkávaná sieťou turistických chodníkov, ktoré spájajú najmä podhorské oblasti s turistickými lokalitami a hlavným hrebeňom. V okolí sú bohaté možnosti letného i zimného vyžitia (horehronie.sk) Prístup do obce zabezpečuje cesta III/2374, ktorá odbočuje v Podbrezovej z cesty I/66 (Banská Bystrica – Brezno). Okresné mesto je vzdialené 13 km východným smerom. Mesto Brezno má výbornú, kompletnú občiansku vybavenosť. 

 

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
814 m2
Plocha pozemku:
814 m2
Inžinierske siete:
áno
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Kristína Maruškinová

Kristína Maruškinová

maklér

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti