Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemok na predaj - Filipovo - Beňuš

Ulica: Filipovo
Mestská časť: Filipovo
Obec: Beňuš
Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Iné:
36 €/m2

Popis nehnuteľnosti

breznoreality.sk Realitná kancelária pre okres Brezno Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 1743 m2, ktorý sa nachádza v obci Filipovo, kat.ú. Beňuš, okres Brezno. Pozemok je situovaný v pokojnej okrajovej časti obce, dostupný po strmšej prístupovej asfaltovej ceste, ale s krásnym výhľadom na hrebeň Nízkych Tatier. Elektrina a plyn sú pri pozemku, odpad je potrebné riešiť septikom a vodu studňou. Parcela je zahrnutá v územnom pláne, vhodná na výstavbu rodinného domu alebo rekreačej nehnuteľnosti. Okolie ponúka ticho, čistý vzduch atesnú blízkosť prírody. Obec má základnú občiansku vybavenosť, potraviny, pohostinstvo (+dostupná autobusová a železničná doprava) v susednej obci je Základná škola s materskou škôlkou, multifunkčné ihrisko, potraviny, zdravotná starostlivosť (všeobecný lekár, detský lekár, zubná ambulancia), pošta, knižnica, kaderníctvo... Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo na osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1743 m2
Plocha pozemku:
1743 m2
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Kristína Maruškinová

Kristína Maruškinová

maklér

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti