Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Stavebný pozemok Brezno - Mazorník

Ulica: Mazorníkovo
Mestská časť: Mazorníkovo
Obec: Brezno
Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Iné:
Info v RK

Popis nehnuteľnosti

breznoreality.sk Realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Brezno - miestna časť Mazorníkovo. Pozemok o výmere 1118 m2 je rovinatý, slnečný, s krásnym výhľadom na hrebeň Nízkach Tatier, situovaný vo vyhľadávanej lokalite medzi novostavbami. Parcela je zahrnutá do územného plánu mesta Brezno pre výstavbu rodinného domu, inžinierske siete sú v dosahu: elektrina pri pozemku (dostatočná rezervovaná kapacita), voda - mestský vodovod a odpad - možnosť napojenia sa na verejnú kanalizáciu (plán možností pripojenia na vodovod a kan. k dispozícii), ineternet - optika (pri pozemku). Súčasťou ceny je podeil na prístupovej ceste. V blízkosti je veľmi dobrá občianska vybavenos´t, vrátane základnej školy s MŠ. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1118 m2
Plocha pozemku:
1118 m2
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
áno
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Kristína Maruškinová

Kristína Maruškinová

maklér

  • Slovensky
  • English
  • rusr
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti